Kuidas teenida paindliku töögraafikuga suuremat sissetulekut?

Isegi kui Sa pole varem müügitööd teinud, siis aitame läbi müügitreeningute, tiimijuhi toe ja pideva praktiseerimise viia Sinu müügi- ja suhtlemisoskused järgmisele tasemele.


Kandideeri kui soovid:

Paindlikku töögraafikut

Väärtustame oma töötajate heaolu ning seetõttu pakume paindlikku töögraafikut, mis võimaldab saavutada tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning annab aega ka hobidega tegelemiseks. Usume, et inimene, kes on ise oma aja peremees on õnnelikum ja produktiivsem.

Motiveerivat töötasu

Oleme loonud motiveeriva palgasüsteemi, mis tagab Sinu pingutuse väärilise tasu. Tublimad alustajad teenivad juba esimeste kuudega üle 2500€, edukamad aga oluliselt rohkem.

PIDEVAT Enesearengut

Sinu eneseareng ja kasv on meie jaoks esmatähtsad. Seetõttu pakume laia valikut võimalusi oma oskuste arendamiseks nii tööalaselt kui ka isiklikult. Meie eesmärk on luua keskkond, mis toetab Sinu arengut ning inspireerib Sind uusi väljakutseid vastu võtma ja enda piire ületama.

Edusoosivat töökeskkonda

Oleme loonud edusoosiva töökeskkonna, kus Sinu panus ja saavutused on olulised ning neid väärtustatakse kõrgelt. Meie eesmärk on tagada Sulle toetav ja innustav töökeskkond, mis võimaldab Sul saavutada oma karjäärieesmärke ning kasvada nii professionaalselt kui ka isiklikult.

Koolitusi ja inspiratsioonipäevi

Pakume mitmekesist koolituste ja inspiratsioonipäevade programmi, mis aitavad sul ennast täiendada ja areneda edukaks spetsialistiks ning õnnelikumaks inimeseks.

See müügitöö sobib sulle ka siis kui sul pole varasemat kogemust.

Oluline on, et oled ambitsioonikas ja valmis õppima, sest see on peamine nõue, et edukaks saada. Müük on oskus, mida saab kasutada igas eluvaldkonnas ja seda terve elu vältel.

Miks müügitöö on parim?

Saad teha kooli kõrvalt

Võimalik teenida rohkem kui riigikoguliige

Suurendad enesekindlust 

Õpid müügioskust, mida saad rakendada terve elu

Tegeled pideva enesearenguga

Kas sa tunned, et see töö võiks sulle huvi pakkuda ?

Kui jah, siis võta meiega ühendust!