SaleHunt

kes me oleme?

Uus müügiagentuur

Oleme uus müügiagentuur, kuid see ei tähenda, et meil puuduks kogemused ja oskused. Vastupidi - meie meeskonnas on inimesed, kellel on pikaajaline ja rikkalik müügi- ja juhtimiskogemus - enam kui 40 aastat!

Meie eesmärk

Jõuda võimalikult laiade inimrühmadeni ja läbi aktiivmüügi tekitada suuremat huvi Teie ettevõtte toodete ja teenuste vastu.

Kasvatame Teie ettevõtte käivet

Meie töötajad teostavad aktiivmüüki peamiselt kaubanduskeskustes ja erinevatel messidel/laatadel üle Eesti. Aktiivmüük annab võimaluse tutvustada Teie toodet või teenust lähedalt ja isiklikult, seeläbi suurendada müügimahtu ja kasvatada Teie ettevõtte käivet.

Meil on professionaalne müügitiim

Me usume, et edukas müügitegevus ei sõltu mitte ainult kvaliteetse toote või teenuse olemasolust, vaid ka inimesest, kes seda toodet või teenust müüb. Just seetõttu pöörame erilist tähelepanu oma meeskonna koolitamisele ja arendamisele.

Asutajad

Lauri Paeveer

paeveer@salehunt.ee

Müük on meie elu lahutamatu osa, soovime seda või mitte. Me müüme midagi pidevalt, ole sa poliitik, kunstnik, arhitekt või arst – oma ideid ja seiskukohti peame müüma iga päev. 

Tee teadliku müügi juurde sai minu puhul alguse 18 aastat tagasi kui avastasin, et hea toode iseenesest kliente ei too, klient peab ka kuskilt teada saama, et toode on parim! 

15 aastat tagasi panin aluse Eestis suurimale aktiivmüügi ettevõttele, kes tegutseb edukalt siiani! Ja täna sisustan aega peamiselt investeerimise ning ettevõtete nõustamisega.

Kustas Kirsipuu

info@salehunt.ee

Müügiga alustasin 13 aastaselt, kui müüsin koolis klassikaaslastele spikreid. Sealt sain müügipisiku, mida olen ajas arendanud.

 

Kõik minu erinevad ettevõtmised on olnud seotud müügiga. Olen edukalt teinud nii aktiivmüüki, B2B müüki, kui ka juhtinud suuri müügistruktuure.

 

Tegelesin aastaid tippspordiga ja usun, et sealt saadud distsipliin ning järjepidevus on kõige alus. Arvan, et see aitab igas olukorras võitjana välja tulla.

Lauri Russak

russak@salehunt.ee

Minu müügiteekond algas juba varases lapsepõlves laatadel lasteraamatute müümisega.

 

Viimased 14 aastat olen pühendunud müügile nii lõpptarbijatele kui ka B2B valdkonnas. Olen edukalt juhtinud erinevaid projekte ning aidanud kaasa mitme ettevõtte arengule.

 

Müük on minu kirg, naudin väljakutseid, mis kaasnevad erinevate müügistruktuuride ja -protsesside väljatöötamisega. Olen kindel, et minu kogemus ja entusiasm aitavad saavutada suurepäraseid tulemusi. 

Stiina Olei

Stiina@salehunt.ee

SOTSIAALMEEEDIA / DIGITURUNDUS

Minu kireks on müük, sotsiaalmeedia ning kõik digiturundusega seonduv.

Olen viimased aastad igapäevaselt tegelenud aktiivmüügiga kaubanduskeskustes. Tänu sellele saan aru, miks see on üks parimaid viise, kuidas ettevõtted saavad kiiresti oma klientideni jõuda, toodet tutvustada, kohest tagasisidet saada ja seeläbi oma müüki kasvatada. 

Teiseks efektiivseks viisiks on sotsiaalmeedia, millega olen tegelenud samuti aastaid. See on tänapäeva turunduses asendamatu kanal info edasi andmiseks. Ükski ettevõtte ei tohiks kasutamata jätta sotsiaalmeedia potensiaali.

SaleHunti eesmärgiks on müügikultuuri arendamine Eestis. Läbi uute MüügiHuntide koolitamise, sotsiaalmeedias müügialaste teadmiste jagamise ja müügialaste ürituste korraldamise loodame kasvatada teadlikkust müügi alal.

koostöö

Soovid suurendada oma ettevõtte müügitulemusi?

Kui jah, siis võta meiega ühendust ja loome Teie ettevõttele, tootele või teenusele rätseplahenduse. 

Kontakt

info@salehunt.ee

+372 565 675 89